Proexportné poradenstvo


Vedieť-ako je naše know-how


Skúsenosti z B2W

Medzi poznatkami a skúsenosťami je priepastný rozdiel, takisto ako medzi vedomosťou a nevedomosťou. Komu sa slepo domnievať nestačí, tomu ponúkame komplexné poradenstvo medzinárodného marketingu v rozsahu 7P šité na potreby malých a stredných podnikov.

 

Služba ako produkt

Kvalita služieb poskytovaných z „Východu na Západ Európy“ je v B2W dennodennou témou. Vedieť, čo služba skutočne je a aké rozmery jej marketing za hranicami Slovenska nadobúda, určuje totiž náš (ne)úspech. Pokiaľ kvalita nesedí, ani dumpingové ceny pri expanzií nepomôžu.

Rozhodnutia sa točia okolo ceny

Stanoviť správnu cenu pre zahraničný trh je rovnako kľúčové ako pre ten domáci. Správna cenotvorba je však v prípade exportu ešte dôležitejšia, pretože od nej sa odvíja tvoj pozicioning a schopnosť financovanie všetkých aktivít. Poradenstvo B2W preto zameriavame na zrozumiteľné nákladové účtovníctvo a rozpočtovanie.

Distribúcia do neznáma

Žiadni známi ani žiadne odporúčania, von to musíš zvládnuť po oficiálnej línii. V B2W ti pomôžeme preto identifikovať štruktúru tvojej brandže a profesionálnou konzultáciou technickej a vnímanej kvality tvojho celého portfólia nájsť trvalé zdroje tvorenia pridanej hodnoty tvojej produkcie.

Propagácia otvára dvere

Od prvého kontaktu počnúc predstavuje komunikácia jediné účinné riešenie prekonávania celého spektra bariér exportu a expanzie. Dôkladne poznáme rozhodovacie procesy o nákupe slovenských produktov na trhoch štátov nemecky hovoriacej Európy a na  základe toho ti v B2W poradíme, čo sami najlepšie vieme.

Ľudské zdroje ľady lámu

Konkurenčnú výhodu treba hľadať v ľuďoch, ktorí produkujú to, čo sám ponúkaš. Kvalitatívne požiadavky na vlastných pracovníkov a profesionálna obsluha zákazníkov sú našimi overenými a odporúčanými nástrojmi riadenia zahraničného obchodu.

Optimalizácia procesov

Medzinárodný obchod a cezhraničné poskytovanie služieb sú logisticky náročné úlohy. V B2W sa dozvieš o nutnej individualizácii domácej produkcie pre export a s tým spojenej optimalizácií firemných procesov z hora dole.

Priestory a ostatné zabezpečenie

Zdieľaná kancelária B2W poskytuje vynikajúce technicko-organizačné zázemie pre expanziu tvojho biznisu z Bratislavy do Viedne a ďalej. Naše priestory neustále vylepšujeme, príď sa presvedčiť na vlastné oči k nám.


50
za
hodinu
Proexportné poradenstvo
  • Plus každá začatá 1/5 hod.
  • V priestoroch B2W
  • Individuálne


Zaujíma ťa naša ponuka? Zavolaj nám: +421 / 2 / 5262 3151