Zdieľaná kancelária Bratislava


Priestory pre expanziu "z Bratislavy do Viedne" a ďalej

 
Lokalita a infraštruktúra

Vynikajúce technicko-organizačné sídlo

Centrálna lokalita priestorov zdieľanej kancelárie B2W ponúka zázemie pre rozvíjanie biznisu z Bratislavy do Viedne a ďalej. Úrady a potrebné inštitúcie pre regulárne obchodné vybavovačky ako aj gastro, bary, či kino alebo mestské parky sú vzdialené len pár minút pešo.

Pracovné zátišie s infraštruktúrou starého mesta, to je bratislavská staromestská ulička Čajkovského, ktorá súčasne predstavuje zadný vstup do Úradu vlády SR.


Budova a priestory

16 pracovných miest na ploche 160m2

Náš coworking priestor v Bratislave disponuje 16 pracoviskami, zasadačkou pre 8mich, prijímacou miestnosťou na rýchle vybavovačky alebo telefonovanie, salónikom zariadeným kreslami a gaučom pre neformálne návštevy, kuchynkou a 2xWC.

Budova „Čajkovského 4“ bola postavená začiatkom 20.storočia. 100 rokov staré vnútorné „fitness“ schodisko z prízemia na poschodie je súčasťou dvojpodlažného priestoru ako aktívne centrum hygieny pracoviska. 4 metre vysoké stropy majú dodnes svoje čaro a robia z priestorov B2W zážitok v nich pracovať a stretávať sa.

Poteší nás, ak prinesieš so sebou tvoju odbornú literatúru, ktorá súvisí s naším konceptom. Súčasťou zdieľaných kancelárskych priestorov B2W je aj naša interná záujmová knižnica a archív slovenskej obchodnej kultúry.


Technické vybavenie

Efektívne pracovať a pohodlne zasadať

A ešte k tomu priestor učiť sa novému. Tak je navrhnuté coworkig pracovisko zdieľanej kancelárie B2W. Celé technické vybavenie priestorov je v súlade s koncepciou rozvoja obchodu medzi Bratislavou a Viedňou a disponuje:

 • Prístupovým systémom do budovy s tele vrátnikom a sekretariátom v prípade tvojej neprítomnosti.
 • VOIP ústredňou s domácim a zahraničnými telefónnymi číslami na báze vlastných klapiek.
 • Optickým internetovým pripojením a potrebnou elektro a IT/AV infraštruktúrou v celých priestoroch.
 • Centrálnym ovládaním a audio-video konferenčnou technikou s 55 palcovou FullHD LED obrazovkou a možnosťou monitorovania jednotlivých pracovísk.
 • Konektivitou plug and play technológie na báze HDMI a adaptérov pre pripojenie akéhokoľvek technického zariadenia.
 • Bezdrôtovou farebnou A3 tlačiarňou, kopírkou a skenerom.
 • Jednou 1,8m2 a druhou 2,2m2 keramickou tabuľou a náležitými prezentačnými pomôckami.
 • Skartovačom a tiež automatom na vodu.

Ergonomicky zariadené zdieľané kancelárske pracoviská majú pripravené stoly, stojany pre monitory, gélové podložky a kvalitné stoličky, čím ti umožňujú komfortne ale hlavne zdravo pracovať. Pre každé pracovisko je k dispozícii samozrejme jeden odkladací regál, kontajner pod stôl a spoločný sklad.

Stojaté pracoviská používame na zmenu sedenia, pretože je dokázané, že aspoň dve hodiny denne práce pri počítači postojačky zlepšujú fyzickú aj psychickú kondíciu. Ostatné technické zariadenie si musíš doniesť sám. Tvoje tipy na nákup spoločnej techniky z nášho rozpočtu sú vítané.


Verejná doprava

Unikátna mestská i medzimestská dostupnosť

Predstaničné námestie, dopravný uzol Bratislavy, je ideálnym východisko pre pracovné cesty do Viedne. Z našej budovy do historického centra Bratislavy je to približne 10 minút pešo. Hlavná stanica Bratislavy je totiž za rohom a Viedeň ďalších 60 minút pohodlnej cesty vlakom.

Naša lokalita tak predstavuje jednoduchý navigačný bodov aj pre návštevy z Viedne. Zdieľaná kancelária B2W ponúka svojou lokalitou strategické východisko pre biznis medzi dvomi najbližšími hlavnými mestami Európy - Bratislavou a Viedňou.

Doprava v rámci mesta

Medzimestská doprava


Parkovanie v meste

Pre návštevy a vlastné potreby

Život a práca v starom meste sú o pohybe pešo, bez nutnosti auta je všetko, čo potrebuješ ľahko dostupné na okolí. Pre návštevy a vlastné potreby je však možné v okolí zdieľanej kancelárie B2W aj parkovať:

 • v uličkách starého mesta na nevyznačených miestach zdarma,
 • na mestskú parkovaciu kartičku v rámci parkovacích zón,
 • alebo na platenom parkovisku na vrchu ulice Leškova.

Parkovisko Leškova je strážené počas dňa ale ináč otvorené non-stop, pričom ti umožňuje získať sadu parkovacích lístkov vopred. Tie z pohodlia kancelárie vystavuješ parkujúcim návštevníkom a na základe nich ich strážnik prepustí von na tvoje meno a tvoj účet. Mesačne tak dostaneš vyúčtovanie za používanie parkovacích miest štandardou sadzbou 1,6 EUR (info z.d. 1.9.2015).

Parkovacie zóny Bratislava 1

Strážené parkovisko Lešková


od
150

mesačne
za osobu
Zdieľaná kancelária
 • Nájom a zariadenie
 • Komunita
 • Knižnica

POSLANIE B2W

Poslaním proexportnej kancelárie B2W je marketingová podpora malých a stredných podnikov pri vstupe na trhy štátov nemecky hovoriacej Európy.

Pre koho sme tu a pre koho nie?


ORGANIZÁCIA PRACOVISKA

Budova Čajkovského 4 je prístupná 24/7, dostaneš svoj kľuč a bezpečnostný kód pre prístup do coworking priestoru B2W v Bratislave.

Nekvantifikujeme koľko času kto má kde tráviť. Každý z nás pracuje aj na zdieľanom kancelárskom pracovisku,  aj sa nachádza na pracovných cestách, preto sa vieme dohadovať a zdieľať priestory spoločne.

Krátke návštevy a telefonovanie sa primárne vybavujú na prijímacej chodbe. Ak chceš mať zasadačku iba pre seba, je potrebné, aby si ohlásil termín vopred. Naša literatúra z knižnice sa požičiava a hlavne aj vracia!

Zaujala ťa naša ponuka?